دکتر مثبت

+I LOVE + & I AM DR

لنگه کفش

سلام

خانوما آقایون شب یلداتون مبارکنیشخند(حالا من نمیدونم چرا مد شده هی اس ام اس میزنن شب یلدا مبارک..آخه از چه نظر مبارک؟نیشخندخوب بگین مثلا شب یلدا خوش بگذره چه میدونم یه چی تو این مایه هانیشخند)

همونطور که گفته بودم عروسی دوستم رو به سلامتی برگزار کردیم میشه گفت که به اتفاق دوستان منفجر کردیمنیشخند.ایشالا خوشبخت شه بچه خوبی بود(بود!!!نیشخند)

از همینجا به کشیک های این ماهم سلام و عرض ارادت میکنمنیشخند.

لنگه کفشی که خیلی خیلی دیر پرتاب شد

صحنه ای که لنگه کفش پرتاب شد رو همه دیدیم و بعد کلی حمایت مردم عراق از خبرنگار عراقی منتظر الزیدی.خوب باید حق داد که در مقابل این همه کشتار یه لنگه کفش چیزی نبود و باید پرتاب میشد و کار جالبی بود در نوع خودش و ابهت بوش رو شکست.اما من از این در عجبم که مردم عراق وقتی که سالها زیر شکنجه فاتح قادسیه یعنی صدام لعین بودن چرا جرات پرتاب لنگه کفشرو به طرف صدام نداشتن چرا؟مگه نه اینکه صدام دست پرورده آمریکا و پدر همین بوش بود؟چرا وقتی که ٨ سال صدام بهترین جوونای مارو به شهادت رسوند صداشون درنیومد.وقتی که مردم بیگناه مارو زیر بمباران هواپیماهاش و موشکباران قرار داده بود صداشون درنیومد ؟

چرا وقتی تو تلویزیون عراق اعلام شد خونه های مردم بیگناه تو تهران موشکبارون شده همین مردم عراق رقص و پایکوبی کردن؟چرا؟

مگه مردم ما راضی به این بودن که ماام مردم عادی عراق رو بمباران کنیم؟مگه ما همچین کاری در حقشون کرده بودیم؟

چرا وقتی که جنازه های شهدای مارو تو تلویزیونشون بعد از هر عملیات موفقشون نشون میدادن هیچکدوم اعتراض نمیکردن ؟بلکه میریختن تو خیابونا و عکس صدام رو میبوسیدن؟اونهمه سرباز عراقی که برای کشتار مردم ما حمله کرده بودن مگه همشون با زور و تهدید اومده بودن جنگ؟مگه میشه؟مگه میشه ٨ سال مردم عراق با زور برن جنگ؟

چرا حتی یک نفر به طرف صدام جنایتکار لنگه کفش پرتاب نکرد؟مگه صدام مثل بوش زنا و بچه های مارو بیوه و یتیم نکرد؟

چرا تو سال١٩٩١ وقتی صدام شیعیان دلاور عراق روکه علیه صدام قیام کرده بود رومحاصره کرده بود و داشت قتل عام  میکرد بقیه مردم صداشون درنمیوند؟

چرا وقتی اونموقع که زنا و بچه های شیعه از ترس قتل عام بدس صدام به حرم امام علی(ع)پناه برده بودن کسی برای کمک به اونا نیومد؟

عراق منو یاد بعضی شهراش مثل کوفه و سامراءمیندازه

همین بس که حضرت علی (ع) تو مسجد کوفه ضربت خورد و به شهادت رسید.همین بس که سیدالشهدا(ع) به خاطر بیعت شکنی و ٢ رویی مردم کوفه به شهاد ت رسید.همین بس که به سمت خانواده بی پناه سید الشهدا وزینب تو کوچه های کوفه سنگ پرتاب شد همونایی که به امام حسین (ع)گفته بودن ما تا آخرین نفس حمایتت میکنیم.همین بس که امامان ما تو زندانهای سامراء به شهادت رسیدن

همین بس که اهل کوفه...

حیف که انسانهای مخلصی که آینده ساز این مملکت بودن مثل شهید چمران. باکری و هزاران شهید جوون و تحصیلکرده و مخلص این کشور رو که آینده ساز این کشور بودن از دست دادیم.

حیف که این لنگه کفش دیر پرتاب شد...

+ دکتر مثبت ; ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳۸٧/۱٠/۱
    پيام هاي ديگران ()   

عید مبارک

سلام

عید غدیرخم عید بزرگ شیعیان مبارک باد

مخصوصا برا بچه سیدا که از همینجا اظهار ارادت به همشون دارمنیشخند

در وصف حضرت علی(ع) زبونم واقعا قاصره.علی کسی بود که قدرشو ندونستن حتی با اینکه پیامبر ایشونو ولی و وصی خودش معرفی کرد و متحجران و مردم جاهل اونموقع بدترین اهانتها و زجرهارو روانه ایشون و همسرشون فاطمه کردن.واقعا اگه فقط یه لحظه فک کنیم که انسان به اون عظمت بعد از شهادت همسرش از اذیت و آزار مردم میرفت و حرفاشو با چاه میگفت دیگه اونوقت ما دیگه نباید از این دنیای پر ستم انتظاری داشته باشیم.

امیدوارم که شیعه های خوبی برای راه اون حضرت باشیم

راستی من از دوستام جزو پزشکای صلیب سرخ هستن وامروز برام ایمیل HELP GAZA NOW رو فرستادن. هر جای اینترنتو نیگا میکردم تمام سازمانهای کمک رسانی خارجی که اکثرا هم غیر مسلمون هستن فریاد HELP GAZA NOW  سردادن.ما که شیعه علی هستیم نباید بی تفاوت باشیم.میدونم خیلیاتون از مساله فلسطین زده شدین به خاطر این که هر روز تو تلویزیون صحبتشه.ولی سیاستو ول کنین ما که از این خارجیا کمتر نیستیم الان به بچه هایی فک کنین تو سرما توی محاصرن و اب و غذا رو بروشون توی قرن بیست و یکم بستن وجالبه همین عربهایی که واسه ٣ جزیره ما خودشونو میکشن الان همشون خفه شدن.اینو بدونین مصر با غزه همسایس ولی جالبه که اونم به کمک اسرائیل اومده و از ٢طرف کاملا مرزها بستس و غزه تو محاصرس و رو سرشون بمب و موشک میریزه.من به عنوان یه پزشک اونم از نوع مسلمونش به این مساله نیگا میکنم نه نگاه سیاسی .حتی هرجایی غیر از غزه بود همین احساسو داشتم حتی اگه  در بلاد غیر مسلمان انسانهای غیر نظامی و بی دفاع اینطوری تحت شکنجه قرارمیگرفتن وظیفه کمک داشتیم.

یا علی مخلصیم.

در وصف حضرت علی فرازی از سخنرانی دکتر شریعتی رو میزارم حتما بخونید ارزش چند لحظرو داره

“…علی (ع) مرد شمشیر و سخن و سیاست است. احساسی به رقت یک عارف دارد، و اندیشه‌ای به استحکام یک حکیم. در تقوا و عدل چندان شدید است که او را در جمع یاران - حتی در چشم برادرش عقیل - تحمل‌ناپذیر ساخته است. آشنایی دقیقه و شاملش با قرآن، قولی است که جملگی برآنند. شرایط زندگی خصوصی‌اش، زندگی اجتماعی و سیاسی‌اش و پیوندش با پیغمبر (ص) ، و به‌ویژه سرشت روح و عمیقی که در زیر احکام و عقاید و شعایر یک دین نهفته است و غالبا از چشم‌های ظاهربین پنهان می‌ماند، از نزدیک آشنا کرده و احساسش و بینشش با آن عجین شده است. وی یک وجدان اسلامی دارد، و این جز اعتقاد به اسلام است.
در طول 23 سالی که محمد (ص) نهضت خود را در صحنه روح و جامعه آغاز کرده، علی (ع) همواره درخشیده، همواره در آغوش خطرها زیسته است و یک بار نلغزیده است. یک‌بار کمترین ضعفی از خود نشان نداده است.
آنچه در علی (ع) سخت ارجمند است، روح چندبعدی اوست. روحی که در همه ابعاد گوناگون و حتا ناهمانند قهرمان است. قهرمان اندیشیدن و جنگیدن و عشق ورزیدن، مرد محراب و مردم. مرد تنهایی و سیاست، دشمن خطرناک همه پستی‌هایی که انسانیت همواره از آن رنج می‌برد و مجسمه همه آرزوهایی که انسانیت همواره در دل می‌پرورد.
… علی (ع)، چه کسی می‌تواند سیمای او را نقاشی کند؟! روح شگفتی با چند بعد، مردی که در همه چهره‌هایشان به عظمت خدایان اساطیر است. انسانی که در همه استعدادهای متفاوت و متناقض روح و زندگی قهرمان است. قهرمان شمشیر و سخن، خردمندی و عشق، جانبازی و صبر، ایمان و منطق، حقیقت و سیاست، هوشیاری و تقوی، خشونت و مهر، انتقام و گذشت، غرور و تواضع، انزوا و اجتماع، سادگی و عظمت. انسانی که هست از آن گونه که باید باشد، و نیست. در معرکه‌های خونین نبرد، شمشیر پرآوازه‌اش صفوف دشمن را می‌شکافد و به بازی ‌می‌گیرد. سیاه خصم همچون کشتزار گندم های رسیده در دم تیغ دو دمش بر روی هم می‌خوابد و در دل شب‌های ساکت مدینه همچون یک روح تنها و دردمند که از خفقان زیستن بی‌طاقت شده است و از بودن به ستوه آمده، بستر آرامش را رها می‌کند و در پناه شب - که با علی سخت آشنا و مانوس و محرم است - از سایه روشن‌های آشنای نخلستان‌های ساکت حومه شهر، خاموش می‌گذرد و سر در حلقوم چاه می‌برد، و غریبانه می‌نالد. زندانی بزرگ خاک، عظمتی که در زیستن نمی‌گنجد. روح آزادی که سقف سنگین و کوتاه آسمان برسینه‌اش افتاده است و دم زدن را بر او دشوار کرده است.
او که از شمشیرش مرگ می‌بارد و از زبانش شعر، هم زیبایی دانش را می‌شناسد و هم زیبایی خداوند. هم پروازه‌های اندیشیدن را و هم تپش‌های دوست داشتن را. خون‌ریز خشمگین صحنه پیکار، سوخته خاموش خلوت محراب. او: ویرژیل« دانته» است، و رستم «فردوسی» است و شمس مولای روم و…
چه می‌گویم!! مگر با کلمات می‌توان از علی (ع) سخن گفت؟! باید به سکوت گوش فراداد، تا از او چه‌ها می‌گوید؟! چه او با علی (ع) آشناتر است…! علی (ع) خود محمد (ص) دیگری است، و شگفت‌تر آن که: در سیمای علی (ع)، محمد (ص) را نمایان‌تر می‌توان دید.

+ دکتر مثبت ; ٢:۱٦ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸٧/٩/٢٧
    پيام هاي ديگران ()   

هنرمند+پی نوشت1

سلام

دوست دارم خیلی زیاد         به چشماتم خیلی میاد!!!!نیشخند

شعر باید خودش بیاد!!نیشخند

دیروز هنر مند شدم! نمونه ای از هنرمندی ما در زمینه عکاسی پرسپکتیو با زمینه امپرسیونیستینیشخند رو میتونین اینجا ببینین

دیروز ٣تا cpr  (احیاء قلبی ریوی) طولانی و نزدیک به هم داشتیم که هرکدوم تقریبا یکساعت طول کشید یکیش برنگشتناراحت.نمیدونم چرا دلم نمیومد تا تمومش کنم ولی دیگه کار ما براش فرقی نمیکرد آسیستول بود و به هیچی جواب نمیداد.خسته و در حالیکه صورتم از عرق خیس شده بود خودمو انداختم رو تخت کناری و زل زدم به مهتابی رو سقف و منتظر بودم تا پرستارا ECG ایزو براش بگیرن.به همین راحتی رفت.الان احساس میکنم دستام خمیر شدن

توی روزنامه میخوندم هرکول ایران یعنی سید علی حسینی که رکورد وزنه برداری جهان که متعلق به رضازاده رو شکونده چقد زجر کشیده و اذیت و آزار دیده.میدونین از طرف کی؟از طرف اصطلاحا پهلوان رضازاده.واقعا ناراحت شدم.نوشته بود سعید حسینی بطور مستقیم یا غیر مستقیم توسط اطرافیان رضازاده مورد اذیت و آزار و سنگ اندازی توی تمرینات و آزارای روحی قرار گرفته تا از ادامه عضویت تو تیم ملی کنار بکشه چرا که این به اصطلاح پهلوان میخواست که فقط خودش همیشه مطرح باشه ولی پدرش که قرمان سابق وزنه برداری بوده حمایتش میکنه و بالاخره تلاشهاش به نتیجه میرسه.عجب جاییه این کشورمون.تو کشورای خارجی همه دست بدست هم میدن تا پرچمشون بره بالا اینجاام اینطوری!!

راستی یک هفته پیش ١۶ تا سرباز وظیفه نیروی انتظامی که توسط یه گروهکی تو بلوچستان گروگان گرفته شده بودن توسط اون وحشیا به شهادت رسیدن.خدا رحمتشون کنه این سربازای وطن رو که خانواده هاشون الان داغدارن.پزشکایی که سربازیشونو رفتن بلوچستان از وحشیت قاچاقچیا ی اون منطقه واینکه مثل منطقه جنگی هر روز چقد از بچه های این ملت اونجا مجروح میشن میگن و اینکه اون وحشیا حتی به درمانگاه و آمبولانس هم حمله میکنن.واقعا پول باعث چه کارایی که نمیشه.حتی آدمکشی

حتما آهنگ تقدیر از شادمهر عقیلی رو گوش بدین.انقده لذتبخش این آهنگ که دائما بهش گوش میدم.شماام گوش بدین کلیپشم ببینین. منتها خیلی با دقت خیلی عمیق تا بیام در موردش حرف دارم قراره به عنوان کازشناس موسیقی و کارشناس احساسنیشخند این آهنگو طی یک نشست صمیمانه با شما عزیزان تفسیر کنمنیشخند.

 ------------------

پی نوشت ١:

- آهنگ تقدیر شادمهر رو رو وبلاگ گذاشتم تا شمارم در حس خودم سهیم کنم .اسپیکرارو روشن کنیدنیشخند.ولی اگه ارجینالشو پیدا کردید حتما گوش بدید تا صداهای ریز مثل صداهای تیر اندازی رو قشنگ بشنوید تا حس آهنگو بهتر بگیرید

- الان ساعت ٣:۴۵ بامداد ٣شنبس ومن همچنان بیدارم.گرفتاریرو میبینین روزاییم که کشیک نیستم هم مجبورم کشیک باشمنیشخند.آدم که تو یه ماه ١٠٠ تا کشیک بده همین میشهنیشخند

- راستی یکی از دخترای همکلاسی ازدواج کرد. این دختر با یه همکلاسی دیگه(پسر) از ٧ سال پیش یعنی از سال اول دانشگاه ماجراهایی داشتن بس شنیدنی که باید بگم براتون.البته دختره با کس دیگه ای ازدواج کرده هانیشخندناراحتسوال.یه ماجرای واقعی از ماجراهای ٧ساله اون ٢ تا که من خودم شاهدش بودم.

+ دکتر مثبت ; ٩:۱۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳۸٧/٩/٢۳
    پيام هاي ديگران ()   

عید مبارک

سلام

سلام به کوچولوا سلام به نوجوونا سلام جوونا سلام به مامان بابا ها و سلام به پدر بزرگ مادربزرگای با مزه که نشستین برنامه مارو نیگا میکنین.(ببخشید جو گیر عمو قناد شدمنیشخند)

به به چه هواییه.آدم فک میکنه اول فروردین.روزای عید اینطوریه

عید قربان مبارک همتون باشه

آقا ما بعد مدتها تونستیم یه نفس راحت از دست این بیمارستان بکشیم الان مث بچه مدرسه ایها که بعد کلی مشق و درس تو عید کلی ذوق زده میشن اونطوریم دیگه واقعا شده بودم فلور طبیعی اونجانیشخند.وقتیم میرفتم خونه که از خستگی میخوابیدم تا صبح فردا .ولی حیف که فردا دوباره کشیکم و جمعه(نه نه نه).کاش یکم قدیمتر یا یکم جدیدتتر وارد پزشکی میشدم تا ورودیمون ٣٠٠ ٢٠٠ نفری میشد اونوقت ماهی یکی یا دوتا کشیک میوفتاد برامون.شانس نداریم که افتادیم وسطنیشخند

راستی روز دانشجو مبارک باشه.به نظر شما بین دانش و جو(جو.گندم) چه ارتباطی هست؟نیشخند.یا دانش و جو(جوی آب) یا دانش و جو(جویدن)؟یکم فک کن

باید الان شروع کنم به هزارنفر آدم اس ام اس بفرستم و هزار نفر آدم دارن بهم اس ام اس میفرستن.موبایل منم که از این ١٠ تومنیاس بیشتر از ١٠٠ تا جانمیگیره هی دارم پاک میکنم(ای روزگار میبینی یه موبایلم نداریم).این روزای عید باعث میشن یه ۵٠ ۶٠ تومنی از بابت اس ام اس پیاده بشیم.ما که دوست ...نیشخندنداریم!! تا حداقل بگیم این اس ام اسا به اون رفته یکم دلمون خوش باشهنیشخند.

الان داشتم تو ماشین رادیو گوش میدادم یه خبر خیلی با حال گفت:

ایران در ۵ سال آینده از واردات بنزین خودکفا و شروع به صادرات بنزین در سطح گسترده خواهد کردنیشخندنیشخندنیشخندنیشخند.تازه میگفت این خبر رو گلوبال فاکس نیوز اعلام کردهنیشخندنیشخندنیشخند

نکنین اینکارو زشتهنیشخند

یه مقاله ای توی تایمز میخوندم در مورد بانوی اول سوریه خانم اسماء اسد.خیلی جالب بود برام

 the jeans-wearing wife of the Syrian president

خانم اسما اسد که برای اینکه ببینه چه مشکلاتی توی کشورش هست با شلوار جین و لباس معمولی بصورت پنهانی به نقاط مختلف کشورش میره.

پدر اسما یه کاردیولوزیست توی لندن بوده.توی علوم کامپیوتری فارغ التحصیل میشه از کالج لندن.نه ماه توی یه بانک تو پاریس و ١٨ ماه هم توی نیو یورک کار کرده.خانواده های اسسما و بشار از قدیم با هم دوست بودن که بعدا قضیه بادا بادا مبارک بادا پیش میادنیشخند

اون خیلی گرم با مردم برخورد میکنه و ضمنا

In person she is perfectly groomed, willowy and model slim.نیشخند

توصیه میکنم از لینکی که گذاشتم این متنو بخونین خیلی جالب بود.واقعا یه خانمیه که هم به خانوادش میرسه هم به فکر کشورشه تازه مثل کسایی نیست که تازه بدوران رسیدن و کلی قدرت و پول بهشون رسیده و خودشونو گم میکنن.

                                  

واقعا وقتی آدم این خانوم باشخصیت رو با کسی مثل کارلا همسر سارکوزی رییس جمهور فرانسه مقایسه میکنه میبینه چقدر سطح فکری شخصیتی اجتماعی این خانم مسلمون بالاتر از اون هستش.و من بالشخصه بهش احترام میزارم.

+ دکتر مثبت ; ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸٧/٩/۱٩
    پيام هاي ديگران ()   

بیاین بریم دوبی دوبی!!!منو با خودت ببر دبی دبی!!!

سلام

 

این مدت یکم کشیکام زیاده خواستم که آخر ماهو خالی کنم که عروسی در پیش داریم.

عروسی یکی از دوستام. برا همون میخوام 7 8 روز آخررو خلوت کنم تا بتونم  برا دوستم کلی سنگ تموم بزارم ولی واقعا دیگه پدرم در اومد.

آقا ما نخوایم بریم عروسی کمک کیو باید ببینیم؟نیشخند

ضمننا به همتون میام سر میزنم .عذر تقصیر جهت تاخیر منو بپذیریننیشخند که دلم برای حرفای قشنگ همه بجه ها تنگ شده

 اگه ایرانی هستی تو هرجای دنیا اینو بخون توام نگو بیخیال حسش نیست زیاده

رفتیم دبی چه جایی بود                             رفتیم دبی چه جایی بود
جاتون خالی صفایی بود                             وای که عجب هوایی بود
تو کوچه هاش خیابوناش                             آب خلیج ؟؟آب وطن؟؟
عطر گل اقاقی؟؟ بود                                    دریاش؟؟ عجب دریایی بود

شاعر : فرشید امین              خواننده : اسی    به سفارش:حدس بزنید!!!

                    داشتم تو واشنگتن پست یه مقاله در مورد بحران اقتصادی جهان میخوندم که کلی از شرکتای معتبر و مخصوصا بانکای معتبر مثل سیتی بانک که توی ترکیه ام شعبه داره و کلی از ایرانیا اونجا حساب دارن مجبور شدن کارکناشونو اخراج کنن و ..بعد همینطوری خبرای مرتبطم میخوندم که اسم امارات متحده بخصوص دبی جزو خبرا بود که بدجوری به فلاکت افتاده تو این مدت کوتاه.یکم دلم خنک شد راستش اصلا خوشم نمیاد از این کشور.

کشوری که 40 50 سال قبل با توافق شیوخ منطقه اطراف خلیج فارس با استعمارگر تاریخ یعنی انگلیس بوجود اومد.کشوری که هیچ تاریخی هیچ فرهنگی هیچی نداره  و فقط یه زمین بی آب و علف بود و انگلیس بخاطر حفظ منافعش و مخصوصا بخاطر اینکه دست قدرتای دیگه مخصوصا ایران اونزمون که به عنوان بزرگترین قدرت نظامی منطقه با حمایت آمریکا بود نیفته.

انگلیس با هزار توطئه بحرین رو از ایران اونموقع جدا کرد برا من خیلی جالبه که انگلیس یعنی اینقد دلش برا استقلال بحرین میسوخت که بحرینی که متعلق به ایران بود رو با توطئه و حمایت از شیوخ عرب منطقه و حمایت توی دادگاه بین المللی از ایران جدا کرد حالا خیلی گستردس این توطئه که خودش چندین پست لازم داره

اما همین امارات ازبعد استقلالش شروع کرد به اینکه جزایر سه گانه تنب کوچیک وبزرگ و ابوموسی مال اوناس!!!

کشوری که حتی پرچمدار عربهاس برا اینکه نام خلیج همیشه فارس رو تغییر داد به نام خلیج  عرب و بقیه کشورای عربیرم تشویق کرد به این کار

این مطلب من ربطی به مساله عرب و فارس نداره من دوست عرب هم دارم  و اوما میگن اصلا برای ما از قدیم خلیج فارس خلیج فارس بوده و این مساله چن سالیه که توسط امارات داره تبلیغ میشهمساله ای که میخوام بگم اینه که یه کشوری که از توطئه انگلیس بوجود اومده داره تخته گاز به تمام ملت ایران توهین میکنه

کشوری که هیچی نیست جز چن تا ساختمون یه جایی داره میشه مثل لاس وگاس آمریکا

اما مساله ای که خیلی ناراحتم میکنه این بی غیرتی خیلی از ما ایرانیاس نسبت به وطنمون.

توی فرودگاه دبی وقتی شما از هواپیما پیاده میشین تو سالن فرودگاه یه نقشه عظیم زدن که اسم خلیج فارس نوشده شده خلیج عربی و 3 جزیره ما به رنگ کشور اونا مشخص شده.روزانه صدها ایرانی میرن و این نقشه رو میبینن و به روی خودشون نمیارن تنها فکرشون اینه که چقد سریعتر بتونن روسریشونو از سرشون دربیارن یا چطوری برا عربای امارات آرایش غلیظ تر بکنن.مطمئننا همه شما این صحنه هارو دیدین ؟حتی یک نفر به فکر کشورش به فکر وطنش به فکر توهینی که داره به شعورش میشه نمیکنه.همه میگن بیخیال ما قاطی سیاست نمیشیم اومدیم خوشبگذرونیم!!واقعا آیا این به سیاست ربطی داره؟وقتی مردم یه کشور خودشون کاری نمیکنن سیاستمدارام مسلما خودشونو تو دردسر نمیندازن.

متاسفانه خیلی از ایرانیام به خاطر پول هیچ عرقی به وطنشون ندارن.شما یه نگاه به شبکه های فارسی ماهواره ای بندازین هر کانالیو باز میکنی تبلیغ بنگاههای املاک دوبی.اسپانسر تمام این برنامه ها بنگاهای دبی جالب اینجاس که خیلی از این شبکه ها ادعای تلاش برای آزادی ایران رو دارن!!!مسولا و مجریای این تلویزیونا همچین دارن هر بنگاهی که بهشون پول بیشتر میده رو تبلیغ میکنن و میگن بهشون اعتماد کنین که انگار دارن برای دین تبلیغ میکنن. در حالیکه میدونن که همه اونا کلاهبردارن.حتی یکیشون نمیاد حرف دل مردمیو بزنه که رفتن کل دارو ندارشونو ریختن به حساب این شرکتا و پولشونو کشیدن بالا و هیچکدوم از دادگاههای اماراتم به خاطر ایرانی بودن اونا بهشون جوابگو نیست.نمیدونم خبر تجمع چند هزار نفری این آدما جلوی قوه قضاییه بخاطر اینکه تو امارات نتونست حقشونو بگیرنو شنیدیدن یا نه؟.از صبح تا شب فقط تبلیغات در مورد دبی .کشوری که آدماش هموطنای مارو تو فرودگاه به بدترین شکل ممکن تحقیر میکنن حتی انگشت نگاری میکنن

همه تلویزیونای فارسی زبان شدن نون خور دشمن فرهنگ ایران یعنی امارات.

مدیرای این شرکتارم به مردم ایرانی معرفی میکنن در حالیکه همه اینا نمایش و برا جلب اعتماد و پشت پرده همین شیوخ عربن

اگر که دقت کنین هیچکدوم از این تلویزیونا نام خلیج فارس رو تو برنامه هاشون به زبون نمیارن.چرا؟چون اونوقت قراردادشون با این اسپانسرا لغو میشه.فقط بلدن دم از دلتنگی برا وطن و قرمه سبزی بزنن.تا حالا شده که بشنوین یکیشون بگه چرا تو دبی خلیج فارس نمیگن.نه چون که دیگه اونوقت به دبی راشون نمیدن تا بتونن برا کانالای مزخرفشون بازاریابی کنن.حتی دیگه طوری شده بود که یه یارویی ایرانی با لباس عرب و دشداشه میومد به عنوان مدیر گروه املاک فلان.یعنی این آدم اینقدر بخاطر پول از خودش بیگانه شده بود که لباس رسمی عربارو اونم تو یه مصاحبه پوشیده بود.مساله لباس عربی و اینا نیست مساله هویت یه ملت که به بازی گرفته شده 

اینو میدونستین که خواننده ها برا اینکه تو امارات کنسرت بزارن باید یه تعهدی به اداره امنیت امارات بدن که که هیچ نامی از خلیج فارس و ایران نباید ببرن و اگه اینکارو بکنن بلافاصله از امارات اخراج میشن؟این یعنی چی؟

جالبیش اینجاس که این خواننده های هموطن ما این تعهدو امضا میکنن و با خوبی و خوشی مردم ایران میان و پولشونو میریزن تو جیب شیخای امارات و این خواننده هام سهمشونو میگیرن و میرن.حتی کاررو به جایی میبرن که ترانه دبی دبی رو میخونن که توش بجای خلیج فارس میگن خلیج!!

اما ابی با خوندن ترانه خلیج فارس این سکوت رو شکست ونشون داد ایرانیه که همین کار باعث شد نتونه تو امارات تا مدتها کنسرت بزاره

بعد اون دیگه هیچکس اینکارو نکرد تا اینکه کسی که اصلا انتظازشو نداشتم یعنی یه زن .هنگامه توی کنسرتش ایران و خلیج فارس رو فریاد میزنه که همون وسط کنسرت مامورای امنیت امارات که متاسفانه خیلیاشونم ایرانین کنسرتو قطع میکنن و مستقیم میبرنش هتل تا بره فرودگاه.با اینکه برای هنگامه هیچ سودی نداشت این کنسرت بخاطر این کارو حتی مجبور شد کلی جریمه بده ولی اینکارو بخاطر وطنش کرد

اما حتی یه نفر از اونهمه آدمی که تو کنسرت بود به اینکار امارات اعتراض نکرد هیچی بلکه علیه هنگامه هم شکایت کردن که کنسرتو خراب کرد!!!

ورزشکارا:از نیما نکیسا تا میناوند و سر مربی سابق استقلال بگیر تا برسیم به به اصطلاح جهان پهلوان رضازاده که اومد و تو تبلیغات بنگاه املاک رابینسون دبی که معلوم نیست مال کدوم مال مردم خوریه شرکت کرد وبا یه ژستای مسخره ای که به خودش گرفته بود به مردم گفت که من به شما املاک رابینسون دبی رو پیشنهاد میکنم!!! که پیشوند جهان پهلوان رو به خاطر چندر غازبه لجن کشید به زیر پا له کرد(هیچ پیش خودش فک نکرده که اگه این بنگاه پول مردمی که بخاطراعتماد به تبلیغ این دادن بالا بکشه چی میشه؟).اگه نیازمند بود وپولی نداشت شاید بهش حق میدادیم که اینکارو بکنه اما کسی که میلیا ردی سرمایه داشت و از صدجا تبلیغات چند صد میلیونی تو خود ایران داشت(از آب معدنی واتا بگیرین تا...) با کلی جایزه های چند صد میلیونی که هردفعه بهش دادن.

یاد جهان پهلوان تختی بخیر که نه تنها هیچ پولی برا خودش جمع نکرد بلکه مدال طلاشو فروخت تا بتونه برا زلزله زده های اونموقع پول جمع کنه و سوار کامیون شد وتوی تهران گشت و چندین کامیون هدیه وکلی پول برا مردم زلزله زده جمع کرد وبرد بینشون تقسیم کرد(زلزله آران و بید گل بود فک کنم) به راستی که جهان پهلوانی برازندشه.برین ببینین دارایی تختی چی بود در حالیکه اونزمون کلی بهش پیشنهاد تبلیغ شد ولی قبول نکرد .روحش شاد.

 

تا برسیم به بعضی پزشکایی که هیچ تخصصی ندارن یا تخصصشون تو رشته های نا مرتبط که اونجا مراکز زیبایی و جراحی را انداختن و تو محیطای غیر استریل و غیر تخصصی فقط با بزک کردن یه ساختمون هموطناشونو با کلی عوارض روبرو میکنن و پولشونو میچاپن بعدم فرار میکنن ارو پا آمریکا و هموطنی میمونه با کلی عوارض که دستش به جایی بند نیست و اگه بخواد تو خارج شکایت کنه باید کلی پول خرج کنه

آخه دیگه از چی بگم ؟کشوری که هیچ حرمتی برا ما قائل نیست .کشوری که با پول ملت ما ساخته شده اما فقط به ملت ما توهین میکنه اما وقتی یه اروپایی یا آمریکایی میره امارات بهترین احترامو براش قائلن و حتی جرات نمیکن به یه اروپایی که تو امارات دزدی کرده دستبند بزنن.

این رفتار دوگانه یعنی چی؟

بدترینش که دل آدمو به درد میاره.سوئ استفاده شیوخ عرب از دخترای جوون ایرانیه.یعنی ما اینقد بدبختیم که یه تعداد شیخ نشین بی دین راحت هر کاری با دخترای این مملکت بکنن و ما ام همینارو که صاحبای همین بنگاها و شرکتای اماراتن تبلیغ بکنیم تا را حتتر به کارشون ادامه بدن!!؟بعضیا میگن چرا دولت جلوی اینکارو نمیگیره اما من میگم چرا ما مردم باید منتظر دولت باشیم؟مگه دولت میتونه بگه مردم نرین امارات؟ چرا ما  اماراتو تحریم نمیکنیم؟چرا به این شیخ نشینای اامارات نمیفهمونیم هیچی نیستن ؟

من زیاد شنیدم کسایی که رفتن همین شیخ نشینا اومدن و به همسرای اینا پیشنهادای کثیف دادن ولی اینا گفتن بهتره این چن روز مسافرتمونو با شکایت و پلیس خراب نکنیم و پیگیری نکردن!!!ببینید چقد اینا پررو شدن.البته از ماست که بر ماست

البته اونا به ریش ما میخندن که با اینهمه تحقیر میریم و اونجا و پولامونو چه تو راه درست چه تو کاباره ها و دیسکوها دو دستی تقدیم میکنیم بهشون

 

اما از همه اینا گذشته چرا ما با این همه توهین باز هم با کلی اشتیاق میریم اونجا و حاضریم هر توهینی رو بخاطر چن روز به اصطلاح آزادی تحمل کنیم؟

اصلا میدونیم آزادی یعنی چی؟

توی آمریکا هر صبح مردمش پرچمشونو با احترام بالای سر در خونشون میزنن و شب اونو با احترام جمع میکن و میبرن خونه .واقعا ما کدوممون میدونیم پرچم یعنی چی؟

هشت سال بهترین جوونای مارفتن تا یه وجب از این خاک دست همینا نیوفته رفتن و جلوی ارتش تا بن دندون سلح که همه استکبار جهانی و شرق  وغرب ازش حمایت میکردن با فریاد و ندای لا اله الا الله وایسادن و بهشون نشون دادن ما شیعه های علی هستیم ما سربازای امام زمانیم.رفتن تا کسی نتونه حتی نگاه بد به ناموس این مملکت بکنه. توی خون خودشون غرق شدن تا خرمشهر همیشه خرمشهر باشه.از زن و بچه و زندگیشون گذشتن و رفتن شهید شدن تا صدام آمریکایی خونخوار لعین که یکی مثل همینا بود و به درک واصل شد نتونه خوزستان رو به نام خودش بکنه.کسی که میخواست تهرانو توی 3 روز فتح کنه

اونا مگه دوس نداشتن راحت باشن و خوشبگذرونن؟

بیاد سرداران و شهدای اسلام

بیاد شهید محمد جهان آرا 

بیاد شهید مهندس باکری

بیاد شهید دکتر چمران

حرف زیاد است و ...

+ دکتر مثبت ; ٧:٢٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸٧/٩/٥
    پيام هاي ديگران ()   

باز آمد

سلام

 

باز آمدنیشخند

تو ۷روز گذشته ۵ روز کشیک بودم از دیروز به صورت فوق العاده وحشتناک سرماخوردم

الان با چشای از حدقه در اومده یه کاسه خون.دماغ بادکرده قرمز.و احساس اینکه سرم مثل یه هندونه ٢٠ کیلویی سنگین شده و اینکه احساس میکنم تو یه عالم دیگم خدمتتون هستمنیشخند

دیشب مجبور شدم برا رفع علائم ٣ تا استامینوفن کدئین بندازم دیگه واقعا تو عالم بودم شب تو بخش پرستارا با ترس داشتن بهم نیگا میکردننیشخند 

الان فقط ترانه تقدیر از شادمهر عقیلی که جدیدا خونده داره به عنوان تخفیف دهنده علائم نقش بازی میکنه .چون خیلی نرم و لطیف خونده .چن وقتی بود که داشتم ازش نا امید میشدم چون خیلی تجاری میخوند ولی این آهنگش مثل آهنگایی که قبلا تو ایران میخوند با احساس خونده واقعا لذتبخشه

دلگیرم از این کو چه های سرد از این کوچه های بی عبور...

آخر یه شب این گریه ها سوی چشامو میبره

عطرت داره از پیرهنی که جا گذاشتی میپره

 فک کنم فردا بهترم شرمنده الان زیاد نمیتونم به مونیتور نیگا کنم چون اشک که داره سرازیر میشهنیشخند الان اگه کسی منو ببینه که همزمان با گوش دادن به آهنگ تقدیر از چشامم اشک میاد و خون شده چی فک میکنه؟نیشخند

 فردا خدمت میرسیم اگه از این سر ماخوردگی زنده موندیم

 

+ دکتر مثبت ; ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳۸٧/٩/٤
    پيام هاي ديگران ()