وجدان

سلام

عرض کنم که ما(یعنی من) N سال قبل ٢ واحد ناقابل پاس کردیم اونم با نمره ٢٠ نیشخند(خواهش میکنم تشویق نکنین. خواهش میکنم مخصوصا اون عقب سالنیا شرمندم کردین بفرمایین بفرمایین خسته میشین سرپا تشویق میکنیننیشخند)

حالا چی بود این درس؟اخلاق پزشکی.آقا حالا ما یه اشتباهی کردیم ٢٠ گرفتیم مگه ول میکنه .هر خبر هر کاری تو مایه های علوم پزشکی که باشه و توش اشتباه باشه بنده مثل دمپایی میپرم وسط..نخود هر آشنیشخند.اعتراض فلان .

هم دفاع از صنف علوم پزشکی میکنم هم منتقد سنگینشمنیشخند

قضیه اینجاس که ٢ تا خبر دوباره رفت رو این اعصاب ما بدجورم

١)جراح و متخصص چشم به اتهام کور شدن سه تن از بیمارانش به پرداخت دیه چهار چشم محکوم شد

حالا کل خبر طولانیه  این خلاصشه:.

این مریضا برا آب مروارید میرن عملولی بعد یه مدت عفونت میکنن.پس از معاینات نیز مشخص شد در اثر سرایت یکى از بدترین و خطرناک ترین ویروس ها از طریق وسایل آلوده جراحى در اتاق عمل، چشمشان دچار عفونت شدید شده است. و مجبور شدن بعدا چشمشونو کامل تخلیه کنن و نابینای مطلق شدن!!!!

پس از طرح دفاعیات پزشک جراح، بازپرس پرونده دستور داد تا کمیته هاى عفونى بیمارستان و گروه بازرسى شبکه بهداشت و درمان به دقت در این باره تحقیق کنند و نتایج را به دادسرا ارائه دهند. از سوى دیگر مسئولان اتاق عمل و مسئول فنى بیمارستان نیز به عنوان مطلع به دادگاه احضار شدند.

آنها نیز با یادآورى ساعات پراضطراب جراحى چشم بیماران حادثه دیده گفتند: «زمان انجام عمل جراحى متوجه شدیم که وسایل مخصوص پزشک فاقد قرص «فرمالین» براى ضد عفونى است. از سوى دیگر به دلیل سهل انگارى جراح هنگام عمل، لوازم جراحى در طول عمل ها روى زمین ریخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(اصلا باورم نمیشه) و قبل از استریل شدن مورد استفاده قرار گرفتتعجبتعجب

گزارش کمیته عفونى بیمارستان و بازرسى شبکه بهداشت نیز حاکى از آن بود که سیستم «استریل» اتاق عمل مشکلى نداشته و قصور از سوى پزشک بوده است. چراکه وى عمل هاى جراحى را با وسایل شخصى خود انجام داده و این ابزار پزشکى قبل و بعد از عمل در اختیار خودش بوده است.

٢) روزنامه اعتماد:

اعتماد: دادگاه دندانپزشکی  که متهم است بیش از 70 زن (تعجب)را در مطبش تعجبمورد آزار تعجبقرار داده بود بازداشت کرد.

دختر جوان در دادگاه کیفری در مورد شکایت خود گفت؛ اولین بار برای ترمیم دندانم به مطب مرد دندانپزشک در ولنجک رفتم و وی به بهانه بی حس کردن دندان دارویی به لثه ام تزریق و مرا بی هوش کرد. مرد دندانپزشک سپس من را مورد آزار قرار داد و وقتی به خودم آمدم خیلی سریع از مطب خارج شدم. تصمیم داشتم شکایتی نکنم و از ترس آبرویم سکوت کنم، اما مرد دندانپزشک از این سکوت سوء استفاده می

با توجه به اظهارات این زن، مرد دندانپزشک بازداشت شد و قضات شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران دستور دادند مطب وی بازرسی و دوربینیتعجب که در آن کار گذاشته شده کشف شود. وقتی ماموران در محل حضور یافتند علاوه بر دوربینی که مرد دندانپزشک با آن از تعرض به شاکی فیلمبرداری کرده بود، تعداد زیادی فیلم پیدا کردند که حاوی صحنه های آزار دختران جوان دیگر بود و متهم آنها را در کمدی در اتاق عکسبرداریتعجب پنهان کرده بود.

بررسی های بعدی نشان داد، مرد دندانپزشک آدرس و شماره تلفن تمام زنانی را که به آنها تعرض شده در یک دفترچه نوشته است. مدارک جدید از تجاوز مرد دندانپزشک به  زن حکایت داشت و نشان می داد وی پس از آنکه به بهانه تزریق آمپول بی حس کننده آنان را بی هوش می کرد، مورد آزار قرار می داد.

قضات شعبه 79 با توجه به این مدارک مرد دندانپزشک را مورد بازجویی قرار دادند. وی اتهام تعرض را رد کرد و مدعی شد، هیچ کدام از این افراد در برابر وی مقاومت نکردند و داروی بی حسی که برای درد دندانتعجب به آنها تزریق شده باعث بی هوشی کامل هیچ یک از قربانیان نشده استتعجبسوال.

هر چند فیلم های به دست آمده ابعاد گسترده یی از جنایات مرد دندانپزشک را نشان داد، اما تنها شش زن حاضر به شکایت علیه وی شدند و سایر قربانیان برای حفظ آبروی خانوادگی در دادگاه حضور نیافتند.

دیگه چی میشه گفت بنظرتون؟هیچی

------

پی نوشت:

در ضمن الناز خانوم که آدرس وبلاگشونو ننوشتن. دیروز برا پست۹/۴/۸۷ (سرعت) که در مورد سرعت اینترنت بود در تایید حرفای بنده یه نظر دادن:

elnaz:

faghat delam mikhast inja boodı va az sorate internet lezat mıbordi. man alan torkıye am. va daram ba ADSL khooneye amoom estefade mıkonam. baba be omram internet ba in sorat nadıde boodam!تعجب

جواب:

-۱)آخه چرا دل مارو میسوزونینیشخند.

-۲)ADSL  خونه عمو نوش جونت باشه ما که بخیل نیستیمنیشخند

/ 47 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
little dr

be jane khodam, radius, ulna , mulna, namonde baram az bas ke in zanane zaoo! hengame labor pain daste mara mifesharand anvaght 16.5 haghe mast aya?[قهر] khoda pedareshan ra biamorzad

فاطیما

ولی ما همه واحدهایمان را بیست میشویم ولی هیچ گاه نخودهر آشی نمی شویم حالا به نظر شما 1- اعتماد به نفس شما بالاست؟[سوال] 2- اعتماد به نفس ما پایین است؟[سبز] 3- ما دروغ می گوییم؟[نیشخند] 4- شما دروغ می گویید؟[عصبانی]

سارا ناز

دکی مثبتیان هاردادو [چشمک] ( ترکی زیاد فکر نکن )[نیشخند]

نسرین

باز این زن پنجم من (بانوساراناز) خود سر پا شد اومد اینجا[نیشخند][شیطان]خانوم بچه ها خوبند؟[نیشخند][خنده][شیطان]

مهراوه

سلام با اجازه من لینکتون کردم.

سارا ناز

این شوهرم چقدر شکاک [خجالت]مثبتیان تو یه چی بگو تعقیبم میکنه [ناراحت][نیشخند][زبان]

سارا ناز

ترک سن [نیشخند] اخی چقدر احساساتی [نیشخند] مرد فیلمش بود باور کردی [چشمک][چشمک][چشمک][نیشخند][نیشخند][نیشخند]نه بد شانسی زنده است [عینک] اهنگم به اون گندگی پایین صفحه اصلا فهمیدید واثه کی میخونه [ناراحت]

سارا ناز

زندگی حالش به این بده و بگیر قهر و اشتی است [نیشخند]

سارا ناز

نمی دونم تازه اینجوری شده اخه امروز عقد کردیم [ناراحت][نیشخند][گریه][نیشخند] باباب به اون گندگب پایین صفحه زده بالاشم نوشته جدیدترین قالب بلاگفا امشب لیله الرغائب التماس دعا حاج دکی [لبخند]

حسینی مدیروبلاگ1300مقاله وتحقیق رایگان

اگه وقت کردید به وب من هم یه سری بزنید من بیش از1300مقاله وتحقیق رایگان راجمع آوری کردم وبلاگ من باپیج رنک2آماده تبادل لینک باشماست لطفااگرتمایل داریدمن راباعنوان "1300مقاله وتحقیق رایگان"وبه آدرس:http://www.beheshtnet.blogfa.com لینک کنیدوسپس ازطریق نظرات خبردهیدتامی خواهیدباچه نام وآدرسی لینک شوید ----------------------------------------------------- ثبت رایگان وبلاگ شمادر150موتورجستجوی جهان وبلاگ بهشت نت دراقدامی دیگردرجهت ارائه خدمات رایگان به وبلاگ هااقدام به ثبت وبلاگ هابه طورمستقیم وبدون هزینه در150موتورجستجونموده است. برای استفاده ازاین سرویس رایگان می بایست آدرس وبلاگ خودرابطورکامل به همراه ایمیلی ازفردصاحب وبلاگ برای ماازطریق فرم ارسال نظرات وبلاگ بهشت نت ارسال کنیدتاوبلاگ شمادرهمان روزدرتمام150موتورجستجو ثبت شود. ایمیلی که ازشمادرخواست می شودبدین جهت است که برخی ازموتورهایی که وبلاگ شمادرآن ثبت می شوداقدام به ارسال ایمیل تاییدیه برای مطلع کردن شماازاتمام کاربه صورت صحیح می باشد که البته شمامی توانیدهرایمیلی رابرای این منظورمعرفی کنید.